ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Авторські права

Щодо дотримання авторських прав і правила використання матеріалів, новин та статей, розміщених на веб-ресурсі "Юрист для бізнесу".

Всі розміщені на веб-сайті "Юрист для бізнесу" матеріали та публікації захищені авторськими правами і призначені лише для загального ознайомлення з ними. Будь-яке використання інформації чи матеріалів, розміщених на веб-ресурсі "Юрист для бізнесу", дозволяється лише за умови отримання попереднього письмового дозволу власника домену lawyer.net.ua.

Використання новин, статей та інших публікацій, розміщених на веб-ресурсі "Юрист для бізнесу", дозволяється в автентичному вигляді за умови отримання попереднього письмового дозволу власника домену lawyer.net.ua та з обов’язковим посиланням на нього, а в мережі Інтернет – за умови отримання попереднього дозволу власника домену lawyer.net.ua, а також з обов’язковим одночасним розміщенням в матеріалі, що публікується, гіперпосилання на https://lawyer.net.ua.

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження