ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Юридичні послуги у мегаполісі (Київ) від компанії юристів

Якісні юридичні послуги в Україні – наша професія! На захист ваших інтересів в мегаполісі встане вся команда досвідчених і різнопрофільних юристів та адвокатів нашої юридичної компанії.

Ми запропонуємо різні варіанти вирішення конфлікту: від укладення мирової угоди до судового врегулювання. За необхідності наші спеціалісти забезпечать супровід виконавчого провадження та допоможуть примусово стягнути борг.

послуги юриста

Спеціалізація нашої юридичної компанії

Ключовою спеціалізацією нашої юридичної фірми є правове обслуговування бізнесу в нашому мегаполісі: від державної реєстрації підприємства, фізичної особи – підприємця, відкриття компанії в місті Київ, допомоги з оформленням юридичної адреси, її зміною, подальшого юридичного супроводу господарської діяльності, до продажу фірми, її закриття та ліквідації.

При цьому за зверненнями фізичних осіб ми також допомагаємо у сферах:

 • цивільного, сімейного, спадкового права;
 • зобов'язального, договірного права, деліктних правовідносин;
 • нерухомості: перевірка об'єктів, складання та аналіз положень інвестиційних договорів, супровід угод;
 • кредитування, МФО, відносин з банками та іншими фінансово-кредитними організаціями щодо врегулювання заборгованості;
 • допомоги адвоката в суді в окремому (непозовному) провадженні, зокрема у справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення, про встановлення родинних відносин, про визнання та звернення до виконання рішень іноземних судів тощо.

Це можуть бути питання чи судові справи, пов'язані з нерухомим майном, аліментами, розірванням шлюбу, прийняттям спадщини, стягнення заборгованості за договором, відшкодування завданої шкоди тощо.

Правовий супровід та юридичне обслуговування бізнесу

Крім того, мегаполіс потребує якісного правового супроводу, обслуговування бізнесу юридичною компанією і наші юристи за запитом клієнтів здійснюють повне правове забезпечення господарської діяльності підприємств та організацій в Києві та по всій Україні на абонентській основі, яке включає:

 1. ведення ділового листування з контрагентами та державними органами, складання листів, запитів, відповідей;
 2. договірну роботу: розробку договорів та контрактів будь-якого виду, аналіз і внесення змін до існуючих угод, учать у переговорах з контрагентами;
 3. правове забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, складання ЗЕД-контрактів, питання валютного регулювання та контролю розрахунків в іноземній валюті;
 4. претензійно-позовну роботу, у тому числі підготовку та надсилання претензій боржникам, відповіді на претензії, отримані від контрагентів;
 5. представництво і захист прав та інтересів клієнтів в судах всіх рівнів у цивільному, господарському та адміністративному судочинстві: послуги в суді з повного ведення адвокатом судової справи як на стороні позивача, так і відповідача чи третьої особи;
 6. консультаційну підтримку за різними напрямками: юридичні консультації досвідчених адвокатів, допомога профільних юристів, які включають як усну консультацію, так і проведення правового дослідження, вивчення судової практики, підготовку письмового юридичного висновку.

Якісні юридичні послуги в Києві

Мегаполіс бізнесу обслуговується чималою кількістю об'єднань юристів та адвокатів, розгалуженими мережами юридичних фірм України, які мають на меті надання широкого спектру якісних юридичних послуг та допомоги адвоката для фізичних та юридичних осіб, зокрема у сфері правового консалтингу та підтримки бізнесу.

Наші спеціалісти є досвідченими юристами та адвокатами Києва, які, окрім реальної юридичної практики останніх років, мають суттєвий та різноманітний досвід загальної практичної правової роботи, що зазвичай складає більше 10 – 15 років.

Звертайтеся до команди наших юристів та адвокатів і будете приємно здивовані якістю юридичних послуг, їх адекватною вартістю та помірними цінами у порівнянні з іншими юридичними фірмами Києва.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.