ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Питання-відповідь

Рубрика Питання-відповідь містить чимало правових питань (реальних письмових звернень до нас) та невеликих за обсягом відповідей на них від наших юристів. Такі відповіді з-за специфіки цієї рубрики не є ґрунтовними та детальними і направлені лише на формування у заінтересованої особи уявлення про можливі юридичні шляхи вирішення проблеми у загальних рисах.

Можете надсилати нам ваші запитання на електронну пошту або через популярні месенджери (телефон у контактах) і наш юрист/адвокат безкоштовно, але по мірі можливості, буде відповідати на них, публікуючи відповіді у цьому розділі сайту. Зазвичай на публікацію юридичного питання і відповіді юриста вистачає 1-2 робочих днів.

Також повідомляємо, що адміністрація сайту ніколи не буде публікувати ваших даних (прізвище, номер телефону, електронну пошту або інших, які б давали можливість ідентифікувати вас), навіть якщо ви їх зазначите у своєму зверненні до нас!

Безкоштовна юридична консультація за галузями права

Для вашої зручності всі запитання до юриста та відповіді, безкоштовні консультації, роз'яснення законодавства структуровані за наступними галузями права.

Продаж будинку недієздатною мамою-інвалідом

Визнання недійсним договору купівлі-продажу та повернення будинку на підставі того, що договір був укладений недієздатною особою. Мама, інвалід 2 групи, продала будинок і відіслала всі гроші якимось незрозумілим шахраям. Чи можна зробити їй довідку про недієздатність та анулювати акт купівлі-продажу?

Розірвання шлюбу, укладеного на Кіпрі з громадянином РФ

Як розлучитися через суд в Україні громадянам РФ та України, якщо шлюб укладений на Кіпрі, а зараз обидва проживають у Німеччині? Роз'яснення юриста про можливість розлучення через суд в Україні, особливості визначення підсудності справи про розірвання шлюбу, укладеного на Кіпрі.

Оформлення документів у разі перейменування вулиці

Як краще оформлювати документи у разі перейменування вулиці? Яку назву (стару чи нову) зазначати у довіреності, якщо у паспорті зазначена застаріла?

Чи можна мати два діючих закордонних паспорти?

Чи може громадянин України мати на руках більше одного чинного паспорта для виїзду за кордон? Роз'яснення юриста щодо можливості отримання другого діючого закордонного паспорта.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.