ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Адвокат з сімейних справ

В чому може допомогти адвокат при вирішені сімейних суперечок? Основні напрямки професійної діяльності адвоката із сімейних справ.

адвокат з сімейних справАдвокат з сімейних справ – це спеціаліст, який працює у цивільних справах у сфері сімейних взаємовідносин. Різні конфлікти, розбіжності в подружньому житті можуть виникати як на початку, так і протягом, а особливо наприкінці шлюбних відносин між подружжям.

Саме для вирішення всіх можливих питань у сфері сімейних правовідносин необхідний такий фахівець. Досвідчені адвокати та юристи, які виконують свої професійні обов'язки у спектрі подружніх взаємовідносин, пропонують ефективні рішення для кожної конкретної правової ситуації, цінують свою репутацію, гарантують дотримання адвокатської таємниці та відповідність своїх юридичних / адвокатських послуг високим стандартам професійної етики. Саме такими є наші партнери, сімейні адвокати Альва Прайвесі, їх точно можна рекомендувати!

В чому може допомогти адвокат при вирішені сімейних суперечок?

Інколи так складається подружнє життя, що сімейні відносини та шлюбні суперечки – це не лише джерело постійних конфліктів, а й складна правова сфера зі своєю специфікою. Вирішення всіляких правових конфліктів, які стосуються шлюбних взаємин, це і є основна робота юриста з сімейного права.

Серед найчастіших звернень до такого спеціаліста можна виокремити наступні:

 1. підготовка проекту шлюбного контракту і подальший супровід його укладання;
 2. супровід розірвання шлюбу;
 3. врегулювання питань про спільне майно, утримання та виховання дітей після розлучення;
 4. стягнення аліментів;
 5. позбавлення батьків прав;
 6. встановлення чи оскарження факту батьківства;
 7. усиновлення дітей, оформлення опіки тощо.

Основні напрямки професійної діяльності адвоката із сімейних справ

Оскільки сфера юриспруденції досить широка, то існує багато напрямків, в яких працюють різні спеціалісти – юристи. Це стосується і адвокатів, які займаються саме сімейним правом. Зазвичай такі спеціалісти виконують наступні функції:

 • Консультування. Фахівець докладно вивчає обставини та суть подружньої суперечки, надає усну чи письмову консультацію. Завдяки цьому клієнт матиме відповідь на свої запитання та чітке уявлення про можливий хід і результат справи. Професіонал із сімейного права запропонує альтернативне бачення ситуації та найефективнішу стратегію дій для досягнення успішних результатів у конкретній справі.
 • Досудове врегулювання. Кожен кваліфікований та досвідчений спеціаліст розуміє, що вирішення сімейної суперечки за допомогою суду – це крайній захід. Адже, зазвичай, такий шлях вирішення родинних суперечок невигідний жодній із сторін. Юристи цієї сфери намагаються зробити все, щоб конфлікт був вирішений мирним шляхом, тому досудове врегулювання спору з урахуванням вимог та побажань клієнта – це першочергове завдання.
 • Правовий аналіз справи, збір документації. Адвокат з сімейних справ проводить докладний аналіз кожної конкретної ситуації, справи, розробляє виграшну правову позицію, а також здійснює підготовку всієї необхідної процесуальної документації та переконливу аргументацію.
 • Захист у суді. Юристи цього напрямку здійснюють професійне представництво у суді, діють на користь клієнта на всіх судових засіданнях, можуть виступати офіційним представником і працювати в інтересах довірителя та від його імені.
 • Оскарження рішення. Фахівець також може і оскаржити рішення, яке не влаштовує його довірителя, підготувати документацію для подання скарги до вищої інстанції.
 • Виконавче провадження. Спеціаліст може проконтролювати дії виконавчої служби та, за необхідності, подати скаргу на їх дії чи бездіяльність, залучити приватних виконавців, що може пришвидшити процеси і бути більш ефективним.

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження