ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Адвокат з сімейних справ

адвокат з сімейних справАдвокат з сімейних справ – це спеціаліст, який працює у цивільних справах у сфері сімейних взаємовідносин. Різні конфлікти, розбіжності в подружньому житті можуть виникати як на початку, так і протягом, а особливо наприкінці шлюбних відносин між подружжям.

Саме для вирішення всіх можливих питань у сфері сімейних правовідносин необхідний такий фахівець. Досвідчені адвокати та юристи, які виконують свої професійні обов'язки у спектрі подружніх взаємовідносин, пропонують ефективні рішення для кожної конкретної правової ситуації, цінують свою репутацію, гарантують дотримання адвокатської таємниці та відповідність своїх юридичних / адвокатських послуг високим стандартам професійної етики. Саме такими є наші партнери, сімейні адвокати Альва Прайвесі, їх точно можна рекомендувати!

В чому може допомогти адвокат при вирішені сімейних суперечок?

Інколи так складається подружнє життя, що сімейні відносини та шлюбні суперечки – це не лише джерело постійних конфліктів, а й складна правова сфера зі своєю специфікою. Вирішення всіляких правових конфліктів, які стосуються шлюбних взаємин, це і є основна робота юриста з сімейного права.

Серед найчастіших звернень до такого спеціаліста можна виокремити наступні:

 1. підготовка проекту шлюбного контракту і подальший супровід його укладання;
 2. супровід розірвання шлюбу;
 3. врегулювання питань про спільне майно, утримання та виховання дітей після розлучення;
 4. стягнення аліментів;
 5. позбавлення батьків прав;
 6. встановлення чи оскарження факту батьківства;
 7. усиновлення дітей, оформлення опіки тощо.

Основні напрямки професійної діяльності адвоката із сімейних справ

Оскільки сфера юриспруденції досить широка, то існує багато напрямків, в яких працюють різні спеціалісти – юристи. Це стосується і адвокатів, які займаються саме сімейним правом. Зазвичай такі спеціалісти виконують наступні функції:

 • Консультування. Фахівець докладно вивчає обставини та суть подружньої суперечки, надає усну чи письмову консультацію. Завдяки цьому клієнт матиме відповідь на свої запитання та чітке уявлення про можливий хід і результат справи. Професіонал із сімейного права запропонує альтернативне бачення ситуації та найефективнішу стратегію дій для досягнення успішних результатів у конкретній справі.
 • Досудове врегулювання. Кожен кваліфікований та досвідчений спеціаліст розуміє, що вирішення сімейної суперечки за допомогою суду – це крайній захід. Адже, зазвичай, такий шлях вирішення родинних суперечок невигідний жодній із сторін. Юристи цієї сфери намагаються зробити все, щоб конфлікт був вирішений мирним шляхом, тому досудове врегулювання спору з урахуванням вимог та побажань клієнта – це першочергове завдання.
 • Правовий аналіз справи, збір документації. Адвокат з сімейних справ проводить докладний аналіз кожної конкретної ситуації, справи, розробляє виграшну правову позицію, а також здійснює підготовку всієї необхідної процесуальної документації та переконливу аргументацію.
 • Захист у суді. Юристи цього напрямку здійснюють професійне представництво у суді, діють на користь клієнта на всіх судових засіданнях, можуть виступати офіційним представником і працювати в інтересах довірителя та від його імені.
 • Оскарження рішення. Фахівець також може і оскаржити рішення, яке не влаштовує його довірителя, підготувати документацію для подання скарги до вищої інстанції.
 • Виконавче провадження. Спеціаліст може проконтролювати дії виконавчої служби та, за необхідності, подати скаргу на їх дії чи бездіяльність, залучити приватних виконавців, що може пришвидшити процеси і бути більш ефективним.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.