ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Відповідальність

Ні власник веб-сайту "Юрист для бізнесу", ані автори публікацій, не несуть жодної відповідальності за правильність, достовірність або ж правові наслідки використання інформації, що міститься на сторінках веб-ресурсу "Юрист для бізнесу", зокрема (але не обмежуючись) за збитки (шкоду), що можуть бути завдані будь-якій особі внаслідок використання нею такої інформації.

Публікації, дані та інша інформація, що розміщені на сторінках веб-ресурсу "Юрист для бізнесу", носять лише загально-інформативний характер та не можуть вважатися і використовуватися як професійна правова (правнича) консультація чи роз’яснення юриста/адвоката з правових питань.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.