ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Відповідальність

Обмеження відповідальності власника веб-сайту "Юрист для бізнесу", авторів публікацій, розміщених на ньому, правовий режим статей.

Ні власник веб-сайту "Юрист для бізнесу", ані автори публікацій, не несуть жодної відповідальності за правильність, достовірність або ж правові наслідки використання інформації, що міститься на сторінках веб-ресурсу "Юрист для бізнесу", зокрема (але не обмежуючись) за збитки (шкоду), що можуть бути завдані будь-якій особі внаслідок використання нею такої інформації.

Публікації, дані та інша інформація, що розміщені на сторінках веб-ресурсу "Юрист для бізнесу", носять лише загально-інформативний характер та не можуть вважатися і використовуватися як професійна правова (правнича) консультація чи роз’яснення юриста/адвоката з правових питань.

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження