ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Адвокат з господарських справ

адвокат по хозяйственным спорамНе вдається самотужки владнати суперечку з вашим контрагентом? Захистити ваші інтереси допоможе наш юрист по господарським справам.

У яких справах вам може допомогти наш господарський юрист?

Наша компанія допоможе відстояти ваші інтереси, зокрема, з питань:

 • розрахунків за отримані/поставлені товари/послуги/інформацію тощо;
 • договірних та позадоговірних правовідносин;
 • укладання, зміни та розірвання контрактів;
 • визнання недійсними в цілому або частині господарського контракту;
 • невиконання контрагентом взятих зобов'язань;
 • відшкодування завданої діями чи бездіяльністю контрагента шкоди, збитків, упущеної вигоди;
 • визнання речових та інших майнових прав;
 • реалізації корпоративних прав;
 • захисту ділової репутації;
 • банкрутства.

Також наша юридична компанія може надати допомогу і з інших менш поширених питань.

На якому етапі варто скористатися допомогою адвоката з господарських справ?

Чим раніше до справи буде залучено професіонала, тим менші витрати доведеться нести у майбутньому.

Господарський юрист допоможе владнати суперечку ще у фазі переговорів. Його фахові аргументи можуть переконати іншу сторону не доводити справу до суду. Враховуючи, що спори у господарських судах можуть розглядатися роками, перемога на переговорах суттєво заощадить не лише час, а й гроші.

Якщо переконати контрагента виконати свої обов’язки у жодний спосіб не вдалося, і справа от-от дійде до суду, адвокат з господарських справ допоможе юридично грамотно скласти позов або відзив на нього та здійснити представництво інтересів клієнта у суді.

Якщо ж суд уже відбувся, юрист представлятиме ваші інтереси у виконавчій службі (державній або приватній). Саме від цього етапу залежить, у якій мірі та яким саме чином буде безпосередньо виконано судове рішення.

Які послуги надає юрист по господарським справам?

 1. Юридична консультація

  Господарський юрист ретельно вивчить ситуацію, що склалася, проведе аналіз наявних документів та детально проконсультує, у тому числі й з усіх супутніх питань.

 2. Досудове врегулювання спору

  Юрист організує претензійну роботу, а також, якщо є така можливість, проведе переговори з контрагентом з метою переконати виконати зобов’язання і не доводити справу до судового розгляду. Зазвичай нашим фахівцям вдається владнати справу на користь клієнта у більшості випадків.

 3. Визначення судової перспективи

  Не будь-яку справу можливо виграти у суді. Професійна оцінка перспективи допоможе вам заздалегідь розуміти можливі практичні ризики судового розгляду справи та прийняти обдумане рішення. Багатьом нашим клієнтам це суттєво економить чималі кошти.

 4. Визначення стратегії захисту у суді

  На цьому етапі адвокат розробить та узгодить з вами стратегію дій та у відповідності до неї виробить юридичну позицію.

 5. Збирання доказів

  Для того, аби достатньо обґрунтувати юридичну позицію, адвокат за допомогою запитів допоможе зібрати необхідні докази, зафіксувати їх тощо.

 6. Складання позовної заяви

  Адвокат грамотно складе позов або відзив/заперечення на нього, інші процесуальні документи.

 7. Представництво інтересів у суді

  Після останніх законодавчих змін (судової реформи) здійснення представництва в судах стає як справжнім мистецтвом, так і водночас важкою кропіткою роботою.

 8. Оскарження судового рішення

  За необхідності відповідно до обраної стратегії, адвокат оскаржить рішення в апеляційній та касаційній інстанціях.

 9. Допомога при виконанні рішення

  Від того, як буде виконуватись судове рішення, залежить, скільки ви отримаєте чи втратите. Допомога юриста по господарським справам на даному етапі надзвичайно важлива.

Чому доручити захист ваших бізнес-інтересів варто саме нам?

 1. Ми не обіцяємо судитись у всіх інстанціях до переможного кінця – ми чітко визначаємо перспективи для того, аби ви могли прийняти зважене рішення.
 2. Ми не обіцяємо виграти будь-яку безнадійну справу - ми гарантуємо, що зможемо у безнадійній ситуації зменшити ваші витрати.
 3. Наш принцип - "сім разів перечитай - один раз напиши". Іноді лише одне знайдене невірне слово у документі може повернути всю справу на бік клієнта, саме тому ми найретельнішим чином вивчаємо кожен документ.
 4. Незважаючи на те, що у нашому активі велика кількість виграних справ, ми вважаємо, що домовлятись - швидше і дешевше, аніж судитись, і можемо надати реальну допомогу ще на етапі переговорів.
 5. Ми працюємо на результат, аби ви залишились задоволені та обов’язково рекомендували нашу компанію своїм партнерам.

Отже, якщо ви хочете, аби ваші бізнес-інтереси були захищені, звертайтесь до нас, і наша команда адвокатів обов’язково допоможе вам у будь-якій навіть найскладнішій ситуації.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.