ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

електронний документообіг

Переваги електронного документообігу та навіщо він потрібний

Світові тенденції, бажання зменшити ризики та збільшити доступність і оперативність отримання інформації спонукають бізнес переходити на електронний документообіг.

невигідний договір

Поради адвоката: Що робити з вкрай невигідним договором?

Ви раптово виявили, що договір, підписаний вами з контрагентом, вкрай невигідний для вас? Що робити? Які існують виходи з такої ситуації?

індексація заробітної плати

Невиплата індексації заробітної плати карається штрафом

Індексація - це невід'ємна складова заробітної плати, а тому її невиплата є істотним порушенням законодавства в сфері оплати праці.

пошкодження автомобіля

Збитки за пошкодження автомобіля через неналежний стан дороги

Якщо органи місцевого самоврядування не підтримують належним чином стан автодоріг, вони несуть відповідальність за ДТП, що сталися з цієї причини, і зобов'язані відшкодувати збитки.

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження