ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

електронний документообіг

Переваги електронного документообігу та навіщо він потрібний

Світові тенденції, бажання зменшити ризики та збільшити доступність і оперативність отримання інформації спонукають бізнес переходити на електронний документообіг.

невигідний договір

Поради адвоката: Що робити з вкрай невигідним договором?

Ви раптово виявили, що договір, підписаний вами з контрагентом, вкрай невигідний для вас? Що робити? Які існують виходи з такої ситуації?

індексація заробітної плати

Невиплата індексації заробітної плати карається штрафом

Індексація - це невід'ємна складова заробітної плати, а тому її невиплата є істотним порушенням законодавства в сфері оплати праці.

пошкодження автомобіля

Збитки за пошкодження автомобіля через неналежний стан дороги

Якщо органи місцевого самоврядування не підтримують належним чином стан автодоріг, вони несуть відповідальність за ДТП, що сталися з цієї причини, і зобов'язані відшкодувати збитки.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.