ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Юридичні, правові новини

Як захистити себе від онлайн-шахраїв?

Декілька порад про те, як захистити себе від незаконних дій шахраїв в інтернеті, щоб вони не отримали доступу до ваших даних та рахунків.

Обмін старих банкнот банком

Обмін старих банкнот: банк не може відмовити

Роз'яснення Національного банку України про проблему з обміном іноземної валюти старого зразка, зношених банкнот доларів 1996 року - НБУ від 10.06.2023 р.

воєнний стан і звільнення працівників

Воєнний стан і звільнення працівників: аналіз юристами проекту закону

Однією із ланок, які значно змінилися через збройну агресію Росії і наразі змінюються – це трудові відносини. Юристи аналізують нові законодавчі ініціативи щодо звільнення працівників.

аутсорсинг

Роль аутсорсингу в правильній підготовці первинних документів

Важливість підготовки первинної документації часто недооцінюють бізнесмени-початківці. Тим часом, це єдиний аргумент для вирішення спорів з контрагентами. І не тільки!

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження