ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Юридичні, правові новини

Як захистити себе від онлайн-шахраїв?

Декілька порад про те, як захистити себе від незаконних дій шахраїв в інтернеті, щоб вони не отримали доступу до ваших даних та рахунків.

Обмін старих банкнот банком

Обмін старих банкнот: банк не може відмовити

Роз'яснення Національного банку України про проблему з обміном іноземної валюти старого зразка, зношених банкнот доларів 1996 року - НБУ від 10.06.2023 р.

воєнний стан і звільнення працівників

Воєнний стан і звільнення працівників: аналіз юристами проекту закону

Однією із ланок, які значно змінилися через збройну агресію Росії і наразі змінюються – це трудові відносини. Юристи аналізують нові законодавчі ініціативи щодо звільнення працівників.

аутсорсинг

Роль аутсорсингу в правильній підготовці первинних документів

Важливість підготовки первинної документації часто недооцінюють бізнесмени-початківці. Тим часом, це єдиний аргумент для вирішення спорів з контрагентами. І не тільки!

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.