ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Юридичні, правові новини

воєнний стан і звільнення працівників

Воєнний стан і звільнення працівників: аналіз юристами проекту закону

Однією із ланок, які значно змінилися через збройну агресію Росії і наразі змінюються – це трудові відносини. Юристи аналізують нові законодавчі ініціативи щодо звільнення працівників.

аутсорсинг

Роль аутсорсингу в правильній підготовці первинних документів

Важливість підготовки первинної документації часто недооцінюють бізнесмени-початківці. Тим часом, це єдиний аргумент для вирішення спорів з контрагентами. І не тільки!

облігація

Чи вигідно купувати державні облігації в 2019 році?

Процентні ставки по банківських депозитах в 2019 році радуватимуть мало. Втім, не особливо вони радували і в 2018 році. Тому все більше громадян цікавляться облігаціями державної позики.

заклад громадського харчування

Якими будуть перевірки закладів громадського харчування

2019 рік стане поворотним для власників закладів громадського харчування. Починаючи з січня цього року вводяться в дію принципово нові правила, за якими будуть відбуватися перевірки харчового бізнесу.

Про нас

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.

Наше місцезнаходження