ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Послуги адвоката з розлучень

Вступаючи в шлюб, партнери вірять в те, що це раз і назавжди. Поєднуючи свої руки і серця, пара обіцяє, що і в горі, і в радості будуть один одному підтримкою. Але трапляється так, що стримати дані в день весілля обіцянки подружжя не в силах і пара приймає рішення розірвати шлюб.

розірвання шлюбу і розлученняШлюборозлучний процес – складний, наповнений стресом і переживаннями період, який важливо пройти по найбільш простому шляху, щоб зберегти між партнерами нормальні відносини, а особливо, коли процес розірвання шлюбу проходить сім'я, в якій є діти.

Знаючи, яке загострення пристрастей і емоцій супроводжує такий процес, варто його ведення довірити адвокату, який, будучи експертом своєї справи, допоможе пройти процес розлучення швидко, дотримуючись при цьому інтересів сторін. Про те, яким чином проходить процес розлучення, які органи уповноважені на це, докладно розповість юрист з розлучень нашої адвокатської фірми.

Які є способи розірвання шлюбу?

Так чи інакше, від знайомих, з статей в інтернеті, кожен громадянин має уявлення про те, як протікає процес розірвання шлюбу. Але тільки адвокат по сімейних справах може проконсультувати про те, куди і в яких випадках варто звертатися, підготувати відповідні документи і надати якісні юридичні послуги.

Адвокат з розлучень – це не тільки фахівець в сфері сімейного права, що володіє експертними знаннями законодавства України, а й досвідчений психолог, що знає як досягти результату, який буде влаштовувати обидві сторони шлюборозлучного процесу.

Статтею 106 СК України встановлено, що шлюб припиняється в таких випадках:

  1. в досудовому порядку: при складанні актового запису органами РАЦС про розірвання шлюбу між подружжям;
  2. в судовому порядку: внаслідок вступу в силу рішення суду про розірвання шлюбних відносин.

Безліч чинників впливають на те, як же все-таки слід діяти, яким шляхом йти. Головна місія юриста з розлучень - це супровід процесу припинення шлюбу, визначення стратегії дій, формування документів у РАЦС / суд, підготовка доказової бази (за потреби), розробка договорів про виплату аліментів, поділ майна.

Розірвання шлюбу через РАЦС

Розірвання шлюбу може відбуватися на підставі актового запису РАЦС за результатами розгляду заяви подружжя. Із заявою потрібно звернутися в органи РАЦС за місцем проживання подружжя або одного з них. Пара може як спільно звернутися з такою заявою, так і один з подружжя може подати її від імені другого з пари, в разі наявності поважної причини неможливості бути присутнім при подачі заяви. Якщо таке відбувається, то заява може бути пред'явлена в РАЦС, якщо вона нотаріально посвідчена.

До заяви про припинення шлюбу слід додати документи, що засвідчують особу обох з подружжя, свідоцтво про шлюб, докази оплати державних зборів.

Для припинення шлюбних відносин, шляхом звернення із заявою в РАЦС необхідно дотримання ряду умов. А саме таких:

  1. у пари не повинно бути спільних дітей;
  2. партнери повинні мати на це обопільне бажання;
  3. спільне волевиявлення, виражене шляхом подачі спільної заяви.

Процес розірвання союзу за заявою подружжя, поданою до РАЦС займає один місяць з дати подання відповідної заяви. Цей строк дається для того, щоб пара могла ще раз обдумати своє рішення, можливо, помиритися і змінити прийняте рішення. Якщо ж партнери не відкликали свою заяву, органи РАЦС складають запис про розірвання шлюбу. При цьому наявність невирішених майнових суперечок не впливає на розірвання шлюбу.

Якщо щодо одного з подружжя судом було прийнято рішення про визнання його недієздатним або безвісно відсутнім, стаття 107 Сімейного кодексу України, допускає розірвання шлюбних відносин на підставі звернення із заявою, поданою в РАЦС одним із подружжя. До такої заяви необхідно прикласти, крім зазначеного вище пакету документів, також рішення суду, яке вступило в законну силу, про визнання другого з пари безвісно відсутнім або ж недієздатним.

Шлюб, який був розірваний з особою, яка була визнана безвісно відсутньою, може бути відновлено, а запис про припинення шлюбу анульовано, якщо така особа з'явилася і подружжя звернулося зі спільною заявою про це. Важливо, щоб жоден з подружжя не був в повторному шлюбі.

Як розірвати шлюб в судовому порядку?

У переважній більшості випадків все-таки з розірванням шлюбу зіштовхується сім'я, в якій підростають діти. Сімейний кодекс в такому випадку наказує подружжю подавати заяву до суду.

Юристи з розлучень в Києві акцентують увагу на тому, що в разі перебування дружини в положенні або якщо у пари є дитина, яка ще не досягла одного року, розірвання шлюбу, навіть шляхом звернення із заявою про його розірвання в суд - неможливе, крім випадків вчинення кримінально переслідуваних дій, з боку партнера по відношенню до іншого з подружжя або дітей.

Як свідчить стаття 109 СК України, розлучення через суд відбувається шляхом звернення до суду загальної юрисдикції. Разом з позовною заявою про розірвання шлюбу судом може бути розглянуто в одному процесі поданий сторонами нотаріально посвідчений договір між батьками, що визначає порядок забезпечення дитини, порядок її виховання, а також інші умови, визначені сторонами як істотні.

При розгляді справи в судовому порядку суд бере до уваги такі обставини:

  • чи відповідає подана заява волі подружжя, їх інтересам та інтересам їхніх дітей;
  • чи має пара дітей, в тому числі дітей з інвалідністю;
  • чи є бажання розірвати шлюб обопільним;
  • які відносини складаються у пари і що стало причиною звернення до суду;
  • інші умови, які викладені сторонами;
  • чи бажає той з пари, хто змінював прізвище при реєстрації шлюбу, залишити його або змінити на те, яке було до шлюбу.

Суд, оцінюючи подані сторонами документи, встановлює можливість примирення сторін, вчиняє дії, спрямовані на це, в тому числі надає сторонам час для такого примирення. Це може бути строк від одного місяця до півроку. Якщо ж такі заходи виявилися безрезультатними, суд виносить рішення про розірвання шлюбу. Датою припинення шлюбних відносин буде вважатися дата набрання законної сили рішенням суду про таке розірвання.

Наша компанія хотіла б зазначити, що невирішені майнові суперечки не впливають на розірвання шлюбу, адже їх подружжя може врегулювати або шляхом укладення угоди, або ж шляхом передачі справи на розгляд до суду.

Післямова про послуги адвоката з розлучень

Підводячи підсумки вищевикладеного, адвокати з розірвання шлюбу Альва Прайвесі відзначають такі важливі тези. У разі прийняття рішення про припинення союзу проговоріть в спокійному тоні зі своїм партнером всі нюанси, вирішіть чи дійсно те, чого ви хочете - це припинити ведення спільного побуту, постарайтеся прийти до спільного знаменника без емоцій.

Якщо ж рішення є обопільним і відповідає волі двох, то варто вибрати яким чином ви можете розірвати шлюб, дізнатися які витрати їх чекають, чи потрібно оплачувати збори, яка вартість всього процесу і ціна пакетів послуг з розлучення. Послуги правової допомоги і консультації адвоката в таких питаннях допоможуть знайти відповіді на ці питання, а також визначити чи можливе розірвання шляхом подачі заяви в РАЦС або все ж судовий процес незворотній.

У питаннях розірвання шлюбу робота юриста з розлучень спрямована на пошук оптимальних шляхів припинення союзу, виключаючи травмуючі обставини і зведення участі клієнта в процесі до мінімального. Наостанок, хотілося б відзначити, що розлучення - це серйозний процес, який складно повернути назад, але сім'я, як каже класик, - єдине справжнє багатство.

Джерело: alvaprivacy.ua

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.