ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Юридична адреса

Юр адреса компанії – це той реквізит, без якого не можна обійтися, навіть на етапі реєстрації нової юридичної особи. Незважаючи на те, що у законодавстві цей термін відсутній, його все одно застосовують навіть у офіційних документах. Майже у кожному контракті, і не тільки під час відкриття ТОВ, юристи прописують пункт «юридичні адреси сторін».

Фактична та юридична адреса

Однак на практиці дуже часто фактична та юридична адреси не збігаються, особливо це стосується юридичних осіб в Києві. Для того щоб зрозуміти, наскільки вам потрібна юридична адреса за фактом, слід звернути увагу на певні її властивості.

Вся офіційна пошта доставляється на ту адресу, яка зареєстрована в установчих документах компанії. Так, наприклад, якщо лист, надісланий податковою інспекцією, буде відправлений назад з відповідною позначкою, то представники цієї державної організації можуть засумніватися, і проблеми, пов'язані з підтвердженням адреси, вимагатимуть від директора фірми часових та інших витрат.

Якщо місцезнаходження приватного підприємства у всьому мегаполісі підтвердити не вдається, то його рахунки можуть бути заблоковані, а так само можуть настати й інші негативні наслідки. Саме тому велика кількість організацій, які лише формально зазначили юридичну адресу, з часом звертаються за послугами юристів щодо її заміни.

В цьому випадку мається на увазі підготовка юристом спеціального пакету документів з передачею його державному реєстратору або нотаріусу для внесення змін до відомостей про юридичну особу. Альтернативним рішенням може стати можливість купити юридичну адресу.

Яким чином змінюється юридична адреса

Зміна юридичної адреси ТОВ у статутних документах – справа досить серйозна, а тому варто довірити її фахівцям - юристам для того, щоб все пройшло швидко та грамотно. Для проведення цієї процедури необхідно використовувати стандартний набір документації, у тому числі установчі документи підприємства, можуть знадобитися паспорти та податкові номери засновників та директора.

Додатково юристами завжди готуються протокол та реєстраційна картка, також у результаті створюється два примірники статуту, посвідчені нотаріально. Обов'язково оплачується мито / збір, детальніше про це можна почитати на сайті юридичної компанії, яка надає допомогу в цьому напрямі діяльності.

Чому варто скористатися послугами спеціалістів, юристів?

Уникнути всіх складнощів, що супроводжують цю процедуру, можна, звернувшись до спеціалізованої юридичної компанії, юристи якої виконують усі необхідні процедури відповідно до чинного законодавства, якісно та в максимально стислі строки, тож у результаті жоден наглядовий орган не висуне жодних претензій до підприємства.

Вони ж підтримають, якщо вам буде потрібна експрес-ліквідація підприємства, а також допоможуть купити юридичну адресу від власника. Подібний сервіс поширюється на Печерський, Дарницький райони Києва, також можна розглянути й інші варіанти.

Достатньо надати фахівцям для зміни юридичної адреси наступну документацію:

  • статут підприємства в оригіналі;
  • нову редакцію статуту підприємства в оригіналі;
  • протокол;
  • довіреність на представника компанії;
  • форму-3 з печатками та підписами на кожній сторінці.
  • в залежності від конкретних обставин можуть знадобитися й інші документи.

Доступна також оренда юридичної адреси, яка передбачає реєстрацію фірми на конкретній території. Ціна в цьому випадку буде дещо нижчою. Подібний хід дозволяє уникнути різних санкцій та штрафів, головне - перевірити кожен обраний варіант із тих, що пропонується на продаж, та заручитися гарантіями власника адреси.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.