ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Реєстрація підприємств

Перед тим, як підприємство почне працювати, його потрібно зареєструвати. Чим би ви не займалися, реєстрація підприємства є необхідним етапом до початку роботи. Для ведення діяльності на легальній основі необхідна державна реєстрація юридичної особи, без якої відкриття компанії не має сили.

Спочатку варто вибрати, в якості чого її треба записати. Чи буде це фірма з кількома засновниками чи приватна компанія? Від того, чи це буде ТОВ чи ПП, залежить подальше оподаткування та умови роботи.

Як відбувається реєстрація нового підприємства в такому мегаполісі, як Київ? Які строки та ціна на цю послугу юриста, хто цим займається?

Яка вартість послуги

У різних юридичних компаній вартість залежить від того, на яких умовах проходить процедура та яка організаційно-правова форма вами обрана:

  • ТОВ;
  • приватне акціонерне товариство;
  • відкрите акціонерне товариство (воно ж - публічне);
  • індивідуальне (приватне) підприємство.

Якщо в якості організаційної форми обрано ТОВ, то необхідна юридична адреса підприємства. Звернувшись до агентств з реєстрації, можна отримати юридичну адресу в різних областях, містах та районах України – таких, як Дарницький район Києва чи інших великих містах, а за потреби – й в невеликих населених пунктах.

Які потрібні документи

Будь-яка реєстрація підприємства в Україні проводиться юристами за допомогою державних відомств - чи це невелике приватне підприємство, чи велика фірма. Для різних форм ведення бізнесу потрібні різні документи та система оподаткування.

Який список матеріалів, інформації та документів необхідний для того, щоб підприємство функціонувало на законній основі:

  • реєстраційна картка, вона ж - заява за формою №1;
  • установчі документи;
  • рішення про заснування, протокол засідання засновників (загальних зборів власників), де ухвалено це рішення;
  • папери, у яких зазначено структуру власності;
  • квитанція про сплату реєстраційного внеску;
  • інші документи – якщо це передбачається обраною вами організаційно-правовою формою підприємства.

Крім цього, у документах має бути зазначена адреса компанії. Це має бути саме так звана юридична адреса, яка може співпадати або відрізнятись від фактичного місцезнаходження.

Відкрити компанію у Києві за допомогою юриста можна протягом 1 дня, якщо всі документи готові. Реєстратор додає до єдиного реєстру інформацію про підприємство, воно отримує унікальний ідентифікаційний код. Необхідно пам'ятати, що різні види діяльності передбачають різні списки необхідних паперів та процедуру державної реєстрації.

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.