ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якісні юридичні послуги від досвічених адвокатів та юристів - Київ

Оформлення документів у разі перейменування вулиці

Питання щодо оформлення довіреності у разі перейменування вулиці

Добрий день! Звертаюся з питанням щодо оформлення доручення на продаж авто. У особи, якій довіряється продаж авто, в паспорті як адреса реєстрації вказана стара назва вулиці (до перейменування), і штампу з новою назвою вулиці немає. Чи можна з таким паспортом робити оформлення? Яку адресу вказувати у довіреності і як? Заздалегідь дякую за відповідь.

Оксана М.

Відповідь юриста щодо зазначення в документах назви вулиці у разі її перейменування

Перейменування вулиць в Україні наразі є надзвичайно поширеним та регулярним явищем, у зв'язку з чим у підприємців та інших людей можуть виникати питання щодо дійсності документів, в яких вказані попередні (застарілі) назви вулиць, які наразі були змінені.

Відповідаючи на це запитання зазначаємо, що чинним законодавством не передбачено норм, згідно з якими документи, які були складені до перейменування та в яких зазначені не актуальні станом на сьогодні назви вулиць, визнавались такими, що неналежно складені, або є недійсними. Це стосується як особистих документів (паспортів, посвідчень, свідоцтв тощо), так і інших документів (довіреностей, договорів, довідок тощо). Отже, такі документи не втрачають своєї юридичної сили та відповідно обмінювати їх чи отримувати замість існуючих нові не потрібно.

Однак, не зважаючи на це, рекомендуємо задля зручності та уникнення можливих непорозумінь при подальшому використанні документів при їх складанні зазначати в них вже нову назву вулиці, а поруч з нею в дужках попередню (стару).

Приклад зазначення назви вулиці:

01015, м. Київ, вул. Генерала Алмазова (Кутузова), буд. 19

Інтернет-ресурс ЮРИСТ ДЛЯ БІЗНЕСУ містить інформацію про юридичні послуги, про наш мегаполіс, публікації на правову тематику. Матеріали сайту носять інформаційний характер і підтримується групою, до якої входять досвідчені адвокати та юристи. Безпосередньо юридичні послуги можуть також надаватися юридичними компаніями, адвокатськими бюро, об'єднаннями чи адвокатами Києва, Київської області або інших регіонів України.